KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8702056
nr 870 2056
Akvarell
O F Baker, havsmotiv, signerad, motivet: 33x64 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 januari 2014
kl 19:39:23